Speakers

Martin Bazala - Raynet
Martin Bazala
CEO | RAYNET
14 let vedu 1 firmu. Za tu dobu prošla start(up)em, stala se na chvíli jednou z nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě (alespoň podle Deloittu), zažila extrémní transformaci a dnes dělá to, co miluje (cloudový CRM software) a je v ČR ve svém segmentu #1 (co do počtu zákazníků). Po cestě jsem nasekal tisíce malých, stovky nepříjemných a pár extrémních chyb. Což je paradoxně to nejcennější pro mě, firmu a možná i vás. Sometimes you win, sometimes you learn.
Michal Buzek
Chief Data Officer | Heureka
Michal Buzek působí čtvrtým rokem jako šéf oddělení analytiky v Heureka Group, které vzniklo právě s Michalovým nástupem do Heureky v říjnu 2017. Data jsou všude kolem nás. A nedílnou součástí úspěšných byznysů je především správná analýza dat a jejich interpretace. Cílem Michala a jeho mezinárodního týmu je pomáhat všem oddělením v Heurece se správným rozhodováním tak, aby všechno mělo pozitivní dopad na koncové zákazníky i e‑shopy.
Jan Kyselý
Jan Kyselý
CMO & Founder | FUTURE SALES.
Honza během své profesní kariéry působil na obchodních i marketingových pozicích a zkušenosti sbíral nejen v ČR, ale také na Kostarice, ve Španělsku či v Kanadě. S tématem Social Selling se poprvé potkal při práci na digitálních projektech v marketingové agentuře a od té doby mu nedá spát. V našem týmu zastává pozici marketingového manažera, staví pro klienty digitální infrastrukturu a navrhuje obsahovou strategii.
Jan Slovák
Salesforce Marketing Cloud Lead Consultant | Merkle
Honzu baví propojovat svět technologií se světem marketingu, žije proto hlavně marketingovou automatizací a proměnami zákaznické zkušenosti v době digitální transformace. V Merkle vede tým konzultantů zaměřených na implementaci platformy Salesforce Marketing Cloud.
Rob Jinnett
Head of Customer Business | LinkedIn
Across his 15+ year career in the Tech industry, Robert has held a number of leadership roles across both Sales and Sales Operations. Today, as one of LinkedIn’s regional sales leads for Northeast Europe, Robert heads a team of sales professionals dedicated to enabling the successful transformation of the modern seller via LinkedIn’s Sales Navigator and Sales Insights solutions. Robert is passionate about the power of technology to transform sales professionals and organizations.
Jiří Jambor
Jiří Jambor
CEO & Founder | FUTURE SALES.
Jirka je tělem i duší obchodník, který v tomhle oboru působí více než 11 let. Baví jej propojovat Sales s moderními přístupy a nástroji. Jak sám říká, „Na cold call vám už dneska nikdo neodpoví“. Ve firmě se stará o klienty a business a dohlíží na to, aby každý projekt měl pro klienta jasný prodejní drive.
Petr Švec
Senior Data Solution Architect | Merkle
Petr začal svojí kariéru jako forenzní vyšetřovatel hledající v datech důkazy pro vyšetřování hospodářské kriminality. Odsud se posunul do oblasti strategického consultingu a pomáhal podnikům s rozhodováním na základě interních a veřejných dat. V Merkle se zabývá návrhy a vývojem custom CDP a BI datových skladů v cloudu a integrací se Salesforce produkty.
Jan Mazal
Product Marketing Manager | Safetica
Produktový marketér v oblasti IT a kybernetické bezpečnosti, dříve šéfredaktor časopisu a webu o IT byznysu. Nárazově moderuje a přednáší na technologických a byznysových konferencích.
Michal Mravinač
Regional Manager, Central and Eastern Europe | Salesforce
Michal již od roku 2017 řídí obchodní aktivity amerického specialisty na cloudové technolgoie Salesforce.com ve střední a východní Evropě. Za své poslání považuje provozní dokonalost, budování schopností a zlepšování digitální vyspělosti na trhu. Michalovy výsledky mluví za vše, protože "jeho" region je pro Salesforce jedním z nejrychleji rostoucích v globálním měřítku.
Tereza Gagnon
Head of Partnership & Fundraising | Česko.Digital
Tereza pomáhá Česko.Digital navazovat spolupráci a dlouhodobá partnerství s expertními partnery, ale také finančními partnery a donory, kteří podporují aktivity civic-tech naší organizace. V minulosti pracovala jak pro nadnárodní technologické a konzultační firmy, tak i v prostředí technologického startupu. Energii a nekonečný zdroj inspirace získává od své rodiny a uklidnění v dendrologickém parku.
Nejnovější komentáře
    Ads
    Event Search
    Latest Posts